Yeni Gelin Evi, Birgi

Prices starting at 23 EUR

Yeni Gelin Evi Hotel and Room Photos

Yeni Gelin Evi

El Yeni Gelin Evi ofrece un alojamiento acogedor en Birgi, a solo 70 metros de Cakiraga Konakları y a 100 metros de Cukur Hamam y Dervisaga Medresesi. El Yeni Gelin Evi proporciona wifi gratis en todas las instalaciones. Todas las habitaciones incluyen TV. Algunas habitaciones tienen vistas al jardín o a la ciudad. Todas las habitaciones tienen baño privado con ducha y aseo. Se proporcionan pantuflas y artículos de aseo gratuitos. La recepción está abierta las 24 horas. El Yeni Gelin Evi se encuentra a 80 km del Museo Arqueológico de Éfeso y a 103 km del aeropuerto Izmir Adnan Menderes.

Birgi'de, Çakırağa Konakları'na sadece 70 metre uzaklıkta yer alan Yeni Gelin Evi, Çukur Hamam ve Derviş Ağa Medresesi'ne 100 metre mesafede samimi ortamıyla hizmet vermektedir. Yeni Gelin Evi'nin tüm alanlarında WiFi erişimi ücretsizdir. Tüm odalar TV ile donatılmıştır. Bazıları bahçe veya şehir manzaralıdır. Her odanın özel banyosunda duş ve tuvalet mevcuttur. Konforunuz için terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Tesisin resepsiyonu 24 saat hizmet vermektedir. Yeni Gelin Evi, Efes Arkeoloji Müzesi'ne 80 km, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na ise 103 km uzaklıktadır.

Informá a Yeni Gelin Evi con antelación tu hora estimada de llegada. Para hacerlo, podés usar el apartado de pedidos especiales al hacer la reserva o ponerte en contacto directamente con la propiedad. Los datos de contacto aparecen en la confirmación de la reserva.

Lütfen tahmini varış saatinizi Yeni Gelin Evi ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.

Prices starting at 23 EUR

Yeni Gelin Evi Rooms

  • Pembezar (Çift Kişilik Oda) Bu çift kişilik odada klimalıdır.
  • Sandık (Standart Çift Kişilik Oda) Bu çift kişilik oda klimalıdır.
  • Dünür (Çift Kişilik Oda) Bu çift kişilik odada klimalıdır.
  • Gelin (Çift Kişilik Oda) Bu çift kişilik oda klimalıdır.
  • Burumcuk (Çift Kişilik Oda) Bu çift kişilik oda klimalıdır.
  • Esta habitación doble dispone de aire acondicionado.

Yeni Gelin Evi Checking / Checkout Times

  • Checkin: 13:00 - 22:00
  • Checkout: 11:00 - 12:00

Yeni Gelin Evi Address

Birgi Mahallesi Sehit Gurol Madan Cad. no:86 Odemis - Birgi
Birgi