Sirin Motel Café Restaurant, Uzungol

Prices starting at 68 EUR

Sirin Motel Café Restaurant Hotel and Room Photos

Sirin Motel Café Restaurant

Şirin Motel Kafe Restaurant Uzungöl'e 50 metre mesafede rustik tarzda bungalovlar sunmaktadır. Tüm bungalovlarda yeşil yamaçlara bakan bir balkon alanı bulunmaktadır. Şirin Motel'deki bungalovların her biri uydu TV ve özel banyoya sahiptir. Motelin genelinde ücretsiz Wi-Fi vardır. Konuklar, motelin restoranında gölden avlanan taze alabalıkların ve yemeklerin tadını çıkarabilir. Otelin bahçesi bir fincan çay eşliğinde dinlenmek için idealdir. Geleneksel tarzda dekore edilmiş oturma alanında nargile içip bir fincan çayın tadını çıkarabilirsiniz. Sirin Motel Café Restaurant'ta canlı müzik ve yerel dans gösterileri de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca araba kiralama hizmeti de verilmektedir. Trabzon Havaalanı Şirin Motel Café Restaurant'a arabayla 1 saatlik mesafededir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Prices starting at 68 EUR

Sirin Motel Café Restaurant Rooms

  • Bungalov (4 Yetişkin) Bu bungalovda 1 çift kişilik yatak ve 1 çekyat mevcuttur. Mobilyalı bir balkon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.
  • Süit (5 Yetişkin) Bu geniş süitte 1 çift kişilik yatak, 1 çekyat ve 1 ranza mevcuttur. Ücretsiz Wi-Fi, uydu TV ve özel banyo sunmaktadır.
  • Süit (6 Yetişkin) Bu geniş süitte 1 çift kişilik yatak, 1 çekyat ve 1 ranza mevcuttur. Ücretsiz Wi-Fi, uydu TV ve özel banyo sunmaktadır.
  • Bungalov (2 Yetişkin) Bu bungalovda 1 çift kişilik yatak ve 1 çekyat mevcuttur. Mobilyalı bir balkon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.
  • Tek Yatak Odalı Bungalov - Mutfaklı Bu bungalovda 2 adet tek kişilik yatak ile 1 yatak odası ve çekyatlı 1 oturma odası mevcuttur. Uydu TV, mini mutfak, balkon, ücretsiz Wi-Fi ve saç kurutma makinesi ile banyo içermektedir.

Sirin Motel Café Restaurant Checking / Checkout Times

  • Checkin: 12:00 -
  • Checkout: - 13:00

Sirin Motel Café Restaurant Address

Uzungol Caykara
Uzungol

Hotels Similar To Sirin Motel Café Restaurant, Uzungol