Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel, Bostan

Prices starting at 68 EUR

Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel Hotel and Room Photos

Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel

Ilgaz Dağı Milli Parkı içinde yer alan Etap Altınel Ilgaz Dağbaşı Hotel, kayak olanakları sağlamaktadır. Otelin kayak muhafazası, kiralık kayak ekipmanları ve kayak okulu hizmetinizdedir. Ayrıca spa merkezinden de yararlanabilirsiniz. Etap Altınel'in odaları düz ekran kablo TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Hepsi dağ manzaralıdır. Odalarda Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Her gün açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Otelin alakart restoranı ve barı da vardır. Otel, Kastamonu şehir merkezine 40 km mesafededir. Esenboğa Havalimanı 160 km uzaklıktadır.

Prices starting at 68 EUR

Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel Rooms

  • Dört Kişilik "Deluxe" Oda Bu geniş oda kablo kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Oda dağ manzaraları sunmaktadır.
  • Çift Kişilik Oda Bu oda kablo kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Oda dağ manzaraları sunmaktadır.
  • Dört Kişilik Oda Bu oda kablo kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Oda dağ manzaraları sunmaktadır.
  • Üç Kişilik Oda Bu oda kablo kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Oda dağ manzaraları sunmaktadır.
  • Deluxe Üç Kişilik Oda Bu geniş oda kablo kanallarını izleyebileceğiniz düz ekran TV, ısıtma sistemi ve minibar ile donatılmıştır. Oda dağ manzaraları sunmaktadır.

Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel Checking / Checkout Times

  • Checkin: 14:00 -
  • Checkout: - 11:00

Etap Altinel Ilgaz Dagbasi Hotel Address

Ilgaz Dagi Milli Parki Kayak Merkezi
Bostan